HC CODA Praha - Yellow Stars 3:7

publikováno 14.03.2016

13.3.2016 Nikolajka 17:00

Tak a máme to vyřešené! Svojí vlastní docházkou jsme se, dle mého, definitivně připravili o vedoucí pozici ve skupině. Ono se to těžko hraje, když se na poslední tři zápasy sejdeme v celkovém počtu jak na jeden před vánocemi. Týmový a kolektivní duch trochu pokulhává a pokud se opravdu nezmění zásadně, pak je s Codou na příští rok ámen. Koho by to taky stále bavilo, někoho přemlouvat a neustále uhánět o odpovědi, příjdeš, nepřijdeš, poslal jsi SMS, nebo jak to tedy s Tebou je apod. každý si může vybrat svojí verzi. Je jasné, že do těchto termínů promlouvá již marodka, která po sezóně narůstá, prázdniny pro všechny části Prahy a práce, ale když si dokážeme od začátku roku nastavit plán v práci a dovolené my tak, abychom vynechali co nejméně zápasů, tak proč to nejde jinde? Na co pak tedy vést nějaké rozpisy zápasů, dohadovat ledy a psát nějaké smlouvy na zimáku. Stačí se prostě domluvit vždycky den předem a pak to odehrát podle toho, kdo přijde. Kdyby se k nám nepřidali do mančaftu kluci Kolem Martina Brandýse a Pavel na začátku sezóny, tak hrajeme půlku všech utkání v osmi lidech. Základna týmu je široká jak soupiska na americký fotbal, ale docházka je fakt bída.

K zápasu jen letmo. Vedli jsme 2:0, ale soupeř nás dokázal ulítat. Asi není důležité psát proč, ale jeho střídačka rozhodně byla v lepší kondici i díky počtu hráčů. Postupně dorovnali skóre a nakonec se posunuli o gól ve svůj prospěch. Pak začali téct nervy opět Martinovi, který to vyšperkoval ve 2. třetině boxerským utkáním s hráčem, který v době "zahájení" šarvátky seděl ještě na střídačce. Nakonec mu ale přišlo líto, že by se nezúčastnil a vyskočil na Mlaďase a bylo hotovo. Červeno před očima, ruce jako ventilátory a bylo to do konce... Škoda, že klíčový hráč Cody nedokáže udržet nervy, protože pak se hra týmu změnila zcela. Třetí dějství bylo již jen bránění a bitva o skóre. Byli jsme rádi, že to nebylo deset do báglu.

Ve středu bude zkouška docházky na velkou Spartu, kde máme hrát s Kohouty od 20:00. Ti jsou v tabulce nyní před námi a tak to bude pravděpodobně přímý souboj o konečné umístění v sezóně. Jestli se má zápas odehrát v sedmi, tak to klukům necháme a dáme si to na "dvě" po rozhození hokejek ve středovém kruhu jak na rybníku. Alespoň se nikomu nic nestane....