HC HYPO - HC CODA Praha 6:5

publikováno 02.03.2016 (aktualizováno 07.03.2016)

6.3.2016 Hvězda Vokovice 20:00

Dohrávka 11. kola. Omlouvám se, že to bude letem světem, ale opět jsem na marodce a tak jenom zprostředkovaně od Milana Toliho, který ač nachcípanej, šel alespoň na lavičku jako Tichonov. Utkání na Hvězdě jsme sehráli jako hosté HC HYPO, kteří se nějak od začátku sezóny potáceli před další existencí týmu. Nakonec se jim podařilo to nějak zorganizovat a snad celou sezónu dohrají jako platný účastník 4. skupiny. My jsme včera taky při nástupu na střídačku vypadali jako tým před rozpadem. Devět hráčů do pole, to opravdu není zrovna dobrá vizitka leadera soutěže. Navíc jsme se sešli prakticky bez jediného „kovaného“ obránce. Hra byla do těla, ale v rámci rozumu. Rozhodčí Hobza se předvedl ve svém standardním světle, nevyloučil nikoho. Pravděpodobně se nechtěl pouštět do větších akcí. I tak se hrálo s dobrým soupeřem poměrně na pohodu. Tempo odpovídalo vyrovnané hře. Výborný výkon předvedli hlavně Tolík a Mlaďas, kteří vlastně dali všechny branky. Trochu nám vázla hra dozadu a to byla hlavní příčina včerejší ztráty dvou bodů. Z výsledku se mohou radovat hlavně Roosters a Smečka Sion, kteří jsou nám na „dohled“ v tabulce. Je patrné, že závěr sezóny nedohrajeme pouze z povinnosti, ale bude to ještě napínavé pro všechny týmy z horní části tabulky.

Již tuto neděli odveta proti Yellow Stars na domácím ledě na Nikolajce. Začátek zápasu je situován na trochu dřívější čas, tak si to doma nějak pofackujte, abyste se vrátili z nedělní procházky včas a stihli tak hokej.