HC CODA Praha - HC Panthers Praha 4:1

publikováno 22.02.2016 (aktualizováno 29.02.2016)

28.2.2016 Nikolajka 19:30

Odveta s Panthers se celý týden nesla v duchu, kdo vlastně odehraje za CODU ten zápas. Všichni nachcípání, Milan a Tolinátorek na antibiotikách. Kluci v práci a na dovolenejch, já s dalšími na marodce. Prostě fakt parádní skóre, chcípáci versus dostupní hráči. Nakonec se Milanovi podařilo to složit do sestavy, která v neděli dokázala nastoupit a odehrát utkání s Panthery. První utkání v sezóně za Codu má Tomáš, který se asi někde ztratil v dodávce po republice a tak dorazil opravdu až skoro na konci sezóny :-D a totální premiéru si také odehrál Michal. Druhý jmenovaný pak dokázal, že účast na utkání nebyla pouze do počtu, ale přispěl svojí troškou do mlýna a nasypal Pantehrům do kasy alespoň jednu premiérovou branku při svém premiérovém utkání v lize. Prostě dobrá tréninková příprava!!! Tímto bych chtěl Michalovi doporučit, aby si dával trochu z výplaty stranou, protože na dohokejné to bude mít pravděpodobně vliv na RUM v akci. Utkání pak bylo v klidu až na malou šarvátku, která se pomalu stává takovou tradicí na utkání s Panthery. Oba aktéři si šli odpočinout do konce a hrálo se dál již bez větších rozmíšek. Utkání nepřineslo žádné velké překvapení a vypadalo to, že obě dvě mužstva to odehrála skutečně jak z povinnosti.

Každý únor, je prostě v sezóně kritický měsíc na docházku. Nedivím se že Hovňáci nechtějí hrát v únoru žádné zápasy, možná tady je ten důvod, proč se snaží již na začátku sezóny zápasy z února přesunout na ostatní termíny. Středeční utkání s Hovnama na zimáku ve Fučíkárně je zrušeno, ale nedělní zápas (dohrávka 11. kola) s HC HYPO se odehraje 6.3.2016 na Hvězdě ve Vokovicích od 20:00. Hypo, které hraje tuto sezónu svá utkání velmi sporadicky, může pouze překvapit a bylo by škoda ztratit s nimi body. I tak to bude těžké utkání, protože HYPO bojuje o udržení ve skupině a dokázalo to například i v utkání s Angio nebo s Auto Kunratice, kdy si soupeře dali k večeři….