HC Auto Kunratice - HC CODA Praha 3:5

publikováno 05.11.2015 (aktualizováno 09.11.2015)

6.11.2015 Velké Popovice 20:45

Nějak jsem se nemohl prokousat k napsání komentáře k pátečnímu utkání. Takže tak nějak letem světem! Na obou stranách hřiště poměrně stejný počet hráčů. Výrazně posunutý čas k večeru z původního nočního termínu jsme všichni vřele přivítali, i když nám to odstavilo dva hráče, protože museli dřepět v divadle. Rozhodčí mladej kluk plný elánu, ale pískal to zase od červené čáry. Nakonec to ale šlo, i když tam chyby byly. Kdo je nedělá? Škoda, že je poslední dobou zvykem, že si domácí mužstvo vybere jednoho hráče, který pak píská domácí utkání. Chápu úsporu kaček za sezónu a přemlouvat sudí v pátek večer, asi taky není jednoduché, ale pak si to můžeme už všichni pískat vzájemně zadarmo a zvolit princip, jako je v pražské lize malé kopané. Tempo utkání bylo od počátku na slušné úrovni a hned od počátku utkání jsme zaznamenali i poměrně výraznou hru do těla. Skóre se otevřelo již v prvním dějství a nedalo na sebe dlouho čekat. Chvíli jsme vedli mi, pak zase soupeř, poměrně vyrovnané na akce, šance, hru, bruslení a vyloučení. Bohužel méně štěstí měl gólman Kunratic, který nakonec dostal o dva góly více než Zajda a tak jsme si odvezli z Popovic dva body a držíme si tak výrazně pozitivní bilanci s Auto Kunratice i v dalším ročníku. Naposledy se s námi sklouznul Mlaďas, který jede žrát rejži na několik týdnů a potom pro změnu zamíří hulit doutníky a chlastat Tequilu. Předpokládám, že se na ledě objeví až v březnu v sombréru a s doutníkem za uchem. Doposud jsme na ledě nepřivítali v této sezóně naše hvězdné posily z loňska, tak doufejme, že i tito zlepší svojí docházku na zápasy a pomohou držet Codě první flek.

Další zápas s našimi dávnými soupeři ze Suchdola již tuto neděli ve 21:00 na domácím ledě na Nikolajce. Pevně věřím, že i z tohoto utkání si přidáme další dva bodíky do tabulky. Zdá se, že letos podivně nalosovaná soutěž přivedla do 4. skupiny hodně vyrovnaná mužstva, co se výkonnosti týče. Zatím pouze dva týmy nemají prohru, ale s ohledem na jejich počet odehraných utkání se to může změnit ze dne na den. Tabulka je vždy pouze informativní do doby, než se začne losovat nový ročník. To pak máme všichni všeho stejně!