Yellow Stars - HC CODA Praha 3:9

publikováno 13.10.2014 (aktualizováno 16.10.2014)

12.10.2014 - 20:00 Nikolajka

První letošní zápas s novým soupeřem skončil opravdu s příznivým výsledkem. Zápas však nebyl zdaleka tak jednoznačný, jak naznačilo závěrečné skóre zápasu. Soupeř po celou bodu držel krok s naším týmem a chvílemi to vypadalo, že se snažíme držet krok spíš my s nimi. Kvalitní hokej na obou stranách nakonec vyšel lépe pro naši partičku, díky ohromné aktivitě našich předních řad. Na rozdíl od minulého ročníku bylo poznat, že i obranné řady se stávájí součástí týmu! Díky všem za super docházku a doufejme, že se účast hráčů nebude nijak výrazně snižovat v přímé souvislosti s poptávkou Milana po příspěvcích ze strany hráčů :-).

Na základě osobní žádosti vedení týmu a pod tlakem, které mu se těžko odolává, musím dodat ještě důležitou informaci ohledně účasti trenérské legendy na střídačce. Na lavičce Cody se během soutěžního utkání objevila veliká rarita. Prezident, kustód, masér, psycholog, nosič vody, "otvírák" dvířek a samozřejmě trenér v jedné osobě, všechno schopný Milan Toli. Coda nastoupila k utkání poprvé se svým vlastním trenérem, který dle slov přímo z ledové plochy nadefinoval sestavu týmu, složení útoků a obranných dvojic tak ideálně, že zápas nemohl ani jinak dopadnout. I přes tuto skutečnost předpokládáme, že se na konci sezóny Milan objeví opět v listině střelců na předních místech 6. skupiny protože jak víme, i trenér má na každém vstřeleném gólu svůj podíl asistence (minimálně 2.)! Lobby je všemocná čarodějka .....