Úvod » Aktuality

Sezóna 2014/2015 - pozor změna 1. tréninku

publikováno 18.08.2014 (aktualizováno 20.08.2014)

základní informace pro členy týmu

Jak řada z Vás tuší, tak se tento víkend šešla většinová část týmu na hokejovém kempu v Pelhřimově, kterému Ti odvážnější říkají i soustředění. Mimo lítání po ledě a noční bojové hry, či turnaj ve stolním fotbálku, jsme se snažili dohodnout, co s načatou sezónou a týmem Coda obecně. Z pléna zúčastněných a také z informací přes SMS od nezúčastněných, jsme dohodli následující. Sézóna začne 2.9.2014 v úterý v 6:30 1. tréninkem. Letošní příspěvky se budou skládat opět ze dvou částí (pravděpodobně). Jedna část je platba za tréninkové ledy, kdy každý jeden hráč, který bude chodit na úterní tréninky přinese bez výjimek do konce září polovinu plánované částky, kterou sdělím po SMS. Zároveň je vhodné závazně se vyjádřit ke svojí účasti na ranních ledech, abychom se nescházeli v podobných počtech jako ke konci loňské sezóny, kdy jsme hráli i 5 na 4 se dvěma gólmany. Po vyhodnocení účasti na raních bruslení se následně rozhodneme zda-li je vhodné udržet trénikové ledy i pro druhou část sezóny. Uvítáme určitě i další hokejové kamarády, kteří ovšem budou platit a to přesně v té podobě jako trvalí hráči, tzn., že vasází určenou částku do konce září. Platby za jednotlivé účasti budou i nadále možné avšak s platbou před nástupem na led, NIKOLIV "přinesu to příště a dám za dva ledy najednou", to si běžte hrát na rybník s kaprama!

Druhá část diskuse se týkala letošní soutěžní sezóny. Tady je to ještě méně jasné, než s tréninkovou plochou. Dohoda tedy zní zhruba v těchto tendencích. S ohledem na to, že Tomáš se vyjádřil, že letos by rád vynechal soutěž a účastnil se pouze tréniků, tak tým nemá pevného bránkáře, který by pokryl valnou část soutežních utkání. Bóna má kolizi termínů při domácích zápasech v neděli a nelze stavět jeho účast v soutěži pouze na jednotlivých utkáních venku. Proto hledáme gólmana (velkej Zajda už oslovil jednoho rekreanta v Řecku, který se vrátí koncem září do Čech a pokud si nezvykne výrazně na Ouzo, pak bychom ho mohli zlomit). druhým problémem je, asi jako ostatně dnes ve většině týmů, docházka a účast i samotných hráčů na zápasech. Cena od Milana je stanovena více než příznivě a pokud hráč zaplatí, tak za tento peníz, který také sdělím SMS, získá 20-22 (podle počtu týmů v soutěži) zápasových ledů doma i venku. Garantuji vám, že takové peníze utratíte jednorázově v hospodě cca za 15 minut. V tomto případě platí, že svojí účast na zápasech, docházku, platbu atd. je nutné aktivně komunikovat s Milanem na tel. +420602807332. Jasné a ucelené stanovisko za tým musí být známo do 20.9.2014, kdy se musí tým přihlásit do soutěže a zaplatiti startovné. Platba příspěvku za zápasy bude případně splatná najednou v plné výši a to do poloviny listopadu 2014 (pro šťouraly do 16.11.2014).

Z výše popsaného vyplývá, že pokud se sami nezvedneme ze židlí a postelí před televizí, tak hokej v Codě půjde přesně tam, kam si všichni poměrně snadno domyslíte. Milan a ani ostatní kolem Milana bez vaší společné pomoci nedáme dohromady komplexní tým, který bude skutečně kvalitně reprezentovat. Takže kdo má kontakt na hrající, platící a odpovědné hráče, brankáře, teď je čas je použít a začít dávat dohromady soupisku pro sezónu 2014/2015. Letos jsou povinné fotografie, po úpravách pravidel, na registračkách, takže kdo si není jistý, nebo ví, že jí nemá na registračce, ať si zajde do koupelny a udělá nějaké to selfíčko a vytiskne to pro Milana do legitky. Pro Bónu bych tady jednu měl. I na ní je vidět jak opravdu vyčerpávající jsou trénikové kempy v Pelhřimově.....